ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!

Що робити, якщо ви не можете сформувати витяг з Реєстру територіальної громади через застосунок «Дія»?

Витяг з реєстру територіальної громади – це спеціальний документ у паперовій або електронній формі. Він підтверджує відомості про місце проживання чи перебування особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час формування витягу. ВПО такий документ допомагає у вирішенні адміністративних потреб. Однак не завжди вдається сформувати його в електронному вигляді.

10:55 17.01.2024

Довідку про склад сім'ї скасовано

Відповідно  до  ст. 19 Конституції України, органи державної  влади  та  органи місцевого  самоврядування, їх  посадові  особи, зобов’язані  діяти  лише  на  підставі, в  межах повноважень, та  у  спосіб, що  передбачені  Конституцією  та законами  України.

11:25 22.11.2023

Перевірка тотожності назви громадського об'єднання онлайн

При проведені установчих зборів засновників громадського об'єднання та/або при підготовці документів для державної реєстрації громадського об'єднання, засновникам необхідно визначитися з найменуванням (назвою) громадського об'єднання.

10:53 26.11.2021

Державна реєстрація змін до відомостей про громадську організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Документи та строки державної реєстрації

СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ХАРКІВ) (далі – Управління) нагадує, що у разі зміни керівника, складу керівного органу, місцезнаходження, інших відомостей про громадську організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) такі зміни підлягають державній реєстрації.

10:52 26.11.2021

До уваги громадських формувань! Оновлені форми заяв та новини у сфері державної реєстрації!

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) повідомляє, що Міністерством юстиції України прийнято наказ від 19 травня 2020 року № 1716/5 "Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737 , який набирає чинності 1 червня 2020 року.

13:42 28.05.2020

Найменування громадського об’єднання

Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

13:42 28.05.2020