ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!

Реєстр територіальної громади. Сучасна база даних для спрощення процедури обміну інформацією

Громадяни, дані яких внесені до Реєстру, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок. А саме з питань реєстрації місця проживання. Їм доступне отримання послуг за спрощеною процедурою.

09:54 19.07.2024

ЦНАП тимчасово припиняє прийом заяв на послугу з оновлення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів

Центр надання адміністративних послуг Марківської селищної ради забезпечував функціонування сервісу з уточнення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів.  Зазначене здійснювалося з допомогою Порталу «Дія» за відповідними доступами до функціоналу включно до 16 липня 2024 року. Наразі ЦНАП не має технічної можливості продовжувати надавати цю послугу. Відповідно до підпункту 1 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», абзацу другого частини десятої статті 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», абзацу сьомого частини третьої статті 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», абзацу першого пункту 22 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 560, протягом 60 днів з 18 травня 2024 року.

08:09 19.07.2024

Що робити, якщо ви не можете сформувати витяг з Реєстру територіальної громади через застосунок «Дія»?

Витяг з реєстру територіальної громади – це спеціальний документ у паперовій або електронній формі. Він підтверджує відомості про місце проживання чи перебування особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час формування витягу. ВПО такий документ допомагає у вирішенні адміністративних потреб. Однак не завжди вдається сформувати його в електронному вигляді.

10:55 17.01.2024

Довідку про склад сім'ї скасовано

Відповідно  до  ст. 19 Конституції України, органи державної  влади  та  органи місцевого  самоврядування, їх  посадові  особи, зобов’язані  діяти  лише  на  підставі, в  межах повноважень, та  у  спосіб, що  передбачені  Конституцією  та законами  України.

11:25 22.11.2023

Перевірка тотожності назви громадського об'єднання онлайн

При проведені установчих зборів засновників громадського об'єднання та/або при підготовці документів для державної реєстрації громадського об'єднання, засновникам необхідно визначитися з найменуванням (назвою) громадського об'єднання.

10:53 26.11.2021

Державна реєстрація змін до відомостей про громадську організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Документи та строки державної реєстрації

СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ХАРКІВ) (далі – Управління) нагадує, що у разі зміни керівника, складу керівного органу, місцезнаходження, інших відомостей про громадську організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) такі зміни підлягають державній реєстрації.

10:52 26.11.2021

До уваги громадських формувань! Оновлені форми заяв та новини у сфері державної реєстрації!

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) повідомляє, що Міністерством юстиції України прийнято наказ від 19 травня 2020 року № 1716/5 "Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737 , який набирає чинності 1 червня 2020 року.

13:42 28.05.2020

Найменування громадського об’єднання

Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

13:42 28.05.2020