Луганська область, Старобільський район

Відбулось пленарне засідання чергової п’ятої сесії Марківської селищної ради

Дата: 29.10.2019 14:45

24 жовтня 2019 року відбулось пленарне засідання чергової п’ятої сесії Марківської селищної ради сьомого скликання, яке проводив селищний голова Ігор Дзюба.

Участь у засіданні взяли працівники райдержадміністрації, в.о. старости, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації. На порядку денному були розглянуті питання щодо внесення змін до бюджету, врегулювання земельних питань на території Марківської об’єднаної територіальної громади.

Всі питання попередньо були розглянуті та детально вивчені депутатами на профільних комісіях. Згідно всіх питань внесених в порядок денний прийняті відповідні рішення.