Луганська область, Марківський район

Ігор Дзюба провів особистий прийом громадян в с. Кризьке

Дата: 12.11.2019 15:11

Сьогодні, 12 листопада поточного року, з метою вивчення та вирішення проблемних питань, голова Марківської об?єднаної територіальної громади Ігор Дзюба провів особистий прийом громадян в с. Кризьке.

Питання, з якими жителі вказаного населенного пункту зверталися до селищного голови, переважно стосували надання матеріальної допомоги на лікування, опалення місцевого оседку культури та оренди земельних ділянок. На всі порушені питання громадяни отримали вичерпні відповіді та роз’яснення. Ряд проблем, що потребують негайного втручання селищного голови, будуть вирішені найближчим часом.

Також очильник громади поспілкувався з коллективом Кризької ЗОШ І-ІІІ ступенів, відвідав фельдшерський пункт та відділення поштового зв?язку.