Луганська область, Марківський район

Відбулося пленарне засідання чергової шостої сесії Марківської селищної ради

Дата: 25.11.2019 15:16

Сьогодні, 25 листопада 2019 року, в залі засідань райдержадміністрації відбулося пленарне засідання чергової шостої сесії Марківської селищної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь 21 депутат селищної ради. На пленарному засіданні були присутні виконуючі обов’язки старост, а також представники силових структур району.

Відкрив та вів сесію голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба.

Депутатами було розглянуто шістдесят питань порядку денного, основними з яких були: про внесення змін до бюджету Кризької сільської ради на 2019 рік; про внесення змін до бюджету Ліснополянської сільської ради на 2019 рік; про внесення змін до бюджету Бондарівської сільської ради на 2019 рік; про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік; про внесення змін до селищних програм на 2019 рік; про прийняття на баланс Марківської селищної ради Марківського району Луганської області майна; про затвердження структури апарату Марківської селищної ради Марківського району Луганської області та її виконавчого комітету; про створення відділів виконавчого комітету Марківської селищної ради Марківського району Луганської області та затвердження положення про них; про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та ряд земельних питань.

Варто зазначити, що передувало сесії засідання постійних комісій селищної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

По всіх питаннях, які виносилися на порядок денний, були прийняті відповідні рішення. Підбиваючи підсумки роботи сесії, керівник громади подякував усім депутатам за роботу.