Луганська область, Марківський район

Відбулося пленарне засідання сьомої (позачергової) сесії Марківської селищної ради сьомого скликання

Дата: 12.12.2019 16:17

Сьогодні, 12 грудня 2019 року, відбулося пленарне засідання сьомої (позачергової) сесії Марківської селищної ради сьомого скликання.

На сесію прибули 23 із 26 депутатів. В її роботі також взяли участь  радник з муніципальних послуг Центру розвитку місцевого самоврядування Ольга Тєрєнтьєва, виконуючі обов’язки старост, представники силових структур району.

Розпочав засідання селищний голова Ігор Дзюба. На початку слово було надано Ользі Тєрєнтьєвій, яка кознайомила присутніх з порядком прийняття у комунальну власність об’єктів соціальної інфраструктури.

На  порядок денний виносилось 61 питання, основними з яких були: про затвердження Програми проведення культурно-масових заходів під час Новорічних свят по Маркіській селищній раді на 2019 рік; про внесення змін до бюджетів Кризької, Ліснополянської, Бондарівської, Сичанської сільських рад на 2019 рік; про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік; про затвердження Програми «Благоустрій територій Марківської селищної ради на 2020 рік»; про затвердження Програми соціального захисту незахищених верств населення Марківської селищної ради на 2020 рік; про затвердження цільової Програми розвитку фізичної культури та спорту Марківської селищної ради на 2020-2022 роки та ін..

Також прийнято низку рішень, які стосуються затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою тощо.

В ході пленарного засідання ради кожен депутат мав можливість висловити власну думку, ставити запитання, яких було чимало, вносити конструктивні пропозиції.

По всіх питаннях, які виносилися на порядок денний, були прийняті відповідні рішення.