Луганська область, Марківський район

Про створення Центру безпеки у Караван-Солодкому

Дата: 24.01.2020 11:46

Враховуючи нагальну потребу в першочерговому забезпеченні безпеки життя, здоров’я громадян та захисту їх приватної власності, а також вчасного реагування на відповідні потреби підприємств, установ, організацій комунальної власності, суб’єктів промисловості та сільського господарства, які розташовані та працюють на території об’єднаної територіальної громади, керуючись ст 25, 60 Зкакону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії Марківської селищної ради було прийняте рішення створити та організувати на території Марківської об’єднаної територіальної громади, а саме в Караван-Солодкому та Бондарівці, Центри безпеки, як єдине безпекове організаційне утворення, засноване на засадах партнерства та взаємодії аварійно-рятувальних, правоохоронних та медико-санітарних служб, які діють на території громади.

23 січня 2020 року робоча група, яку очолив селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба, разом із в.о. голови Марківської райдержадміністрації Оленою Цовмою, начальником міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Луганській області, полковником служби ЦЗ Олександром Стародубцевим, начальником Марківського відділення поліції ГУНП в Луганській області, підполковником поліції Філіпом Рогойським та головним лікарем НКП «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Тамарою Лигутою відвідали село Караван-Солодкий з метою огляду приміщення для створення Центру безпеки. У зустрічі взяла участь директор ТОВ «Мирне Плюс» Наталія Пульна та економіст Роман Передерій. Керівник господарства радо підтримала таку ініціативу й запропонувала тісну співпрацю. Тож, було вирішено розпочати процес створення сучасного Центру безпеки, відповідно до вимог чинного законодавства, на базі приміщення фельдшерського пункту у селі Караван-Солодкий.