У БІБЛІОТЕКАХ МАРКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2020 16:53

Фото без опису29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. До річниці цих подій у бібліотеках громади  пройшли  заходи.

На вшанування пам’яті героїв, подвиг яких став вічним символом незламності всіх захисників України, працівники Марківської центральної бібліотеки провели  для учасників «Університету ІІІ віку» та клубу «Ветеран» історико – літературну композицію «Вони загинули за Україну». Що ж було у нас під Крутами? Хто були ці юні герої? Чого вони прагнули? Згадати славні сторінки історії допомогла розповідь організаторів заходу.

До уваги читачів у бібліотеках району - представлені тематичні виставки «Крути – наша слава, наша історія», матеріали яких дають змогу глибше пізнати наше непросте минуле, усвідомити, якою тяжкою кров’ю, ворожою і своєю, полито підвалини нашої незалежності.