Луганська область, Марківський район

Засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради

Дата: 31.01.2020 10:22

31 січня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Ігоря Дзюби. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. У засіданні взяли участь 11 із 15 членів виконавчого комітету.

В ході засідання члена ми виконкому були розглянуті питання про затвердження Порядку використання коштів інших субвенцій, передбачених в селищному бюджеті місцевим бюджетам Луганської області та типового договору про надання іншої субвенції з селищного бюджету, про затвердження Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Лист подяки Марківської селищної ради, про затвердження складу комісії на складання актів обстеження матеріально-побутових умов проживання особи, яка потребує надання грошової матеріальної допомоги, про взяття на квартирний облік учасника бойових дій, про надання дозволу на санітарну обрізку дерев на узбіччі дороги, про збір сухих повалених дерев та гілля з них, про охолоджуючу та санітарну обрізку дерев, про врегулювання поштової нумерації по вул. Затишна с. Тишківка. Стосовно кожного питання члени виконкому мали змогу задати уточнюючі запитання.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання щодо соціального незахищених верств населення Марківської громади.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 29 питань порядку денного та додаткові питання, з яких прийняли відповідні рішення.