Луганська область, Старобільський район

Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища Марківської селищної ради

Дата: 31.01.2020 13:07

Сьогодні, 31 січня 2020 року відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища Марківської селищної ради, яке провів голова комісії Олександр Стародубцев.

У роботі комісії взяли участь члени комісії – депутати Марківської селищної ради, заступник голови Марківської селищної ради Віталій Семенченко, секретар Марківської селищної ради Надія Кривошлик, начальник відділу земельних відносин Олена Самардакова,  землевпорядники.

Було розглянуто проекти рішень земельних питань, які будуть винесені на розгляд чергової сесії селищної ради.