Працівники Марківської селищної ради відвідали черговий семінар

Дата: 17.02.2020 15:21

Фото без описуВ рамках компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади в Україні» Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в рамках співпраці з ГО «Аналітично-адвокаційний центр «Львівський регуляторний хаб» розпочали пілотний проєкт, метою якого є розробка аналізу адміністративних перешкод та бюрократичних процедур розвитку бізнесу на місцевому рівні. За результатом конкурсного відбору від Луганської області для участі у зазначеному проєкті були відібрані Марківська ОТГ та Біловодська ОТГ.

З метою подальшої ефективної координації 14 лютого 2020 року у приміщенні офісу ООН проведено спеціалізований семінар «Сучасні інструменти регуляторної політики як засіб підвищення добробуту громад», за участі фахівців департаменту економіки облдержадміністрації та представники органів місцевого самоврядування пілотних громад Луганської області, від Марківської ОТГ – спеціаліст ІІ категорії відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій Ольга Семенченко та провідний спеціаліст-юрисконсульт Анна Золотарьова.

Учасники заходу набули необхідні знання та навички з питань:

загальної теорії і практики регуляторної політики як інструменту активізації економічного розвитку;

процесу розроблення регуляторних актів;

аналізу регуляторного впливу;

застосування методологічних напрацювань щодо оздоровлення регуляторного середовища та формування сприятливого бізнес-клімату.