Розчистка доріг на контролі у селищного голови

Дата: 17.02.2020 15:22

Фото без описуДо створення об’єднаної територіальної громади дуже гостро стояла проблема з розчисткою доріг від снігу.

З метою забезпечення безперебійного руху автотранспорту територіальними автодорогами Марківської громади в зимовий період керівництвом Марківської селищної ради заздалегідь було вжито ряд організаційних та практичних заходів, проведена підготовка до погодних несподіванок

Так, були заключні договори з головами фермерських господарств, ТОВ «Мирне Плюс», ПрАТ «Агротон», СТОВ «Агрофірма«Марківське» на розчистку доріг місцевого значення.

Хоча цього року зима видалася майже безсніжною, але були й такі дні, коли населені пункти Марківщини доводилось розчищати від снігу та ліквідувати наслідки ожеледиці. Посиленого контролю потребували дороги місцевого значення.

«Ми не чекаємо нікого. Як випадає сніг, чіпляю до свого трактора відвал для снігу і очищаю дороги. Наразі випало снігу небагато, але у певні дні дороги чистили і відтепер, якщо територію ОТГ зненацька накриють снігові замети, вони одразу будуть ліквідовані без жодного нагадування чи попередження» - говорить голова фермерського господарства, депутат Марківської селищної ради Володимир Меженський.

Розчисткою доріг в населених пунктах району та безперешкодним сполученням відділених сіл з райцентром, опікуються виконуючі обов’язки старост.