Чергове засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради

Дата: 21.02.2020 13:41

Фото без описуСьогодні селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба провів чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний були винесені наступні питання для розгляду та затвердження членами виконкому. З першого питання «Про затвердження тексту проекту рішення виконавчого комітету Марківської селищної ради «Про затвердження тарифів на послуги з поводженням з побутовими відходами і вивезенням рідких нечистот та утримання багатоквартирних будинків, які надаються Марківським комунальним підприємством «Марківський комунальник» - доповідав начальник МКП «Марківський Комунальник» Віталій Скиритач. Зі змістом двох наступних питань, присутніх проінформувала в.о. директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Оксана Гармаш, а саме: «Про затвердження тексту проекту рішення виконавчого комітету Марківської селищної ради «Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються установою» та «Про затвердження Положення про Порядок та умови надання платних соціальних послуг установою «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради. Стосовно всіх питань були прийняті відповідні рішення.