Повідомлення Марківської селищної ради про наміри оприлюднення проєктів регуляторних актів

Дата: 21.02.2020 13:44

Фото без описуВідповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 28.02.2020 року на офіційному сайті Марківської селищної ради https://markivska-gromada.gov.ua/ в розділі «Економіка», рубрика «Регуляторна діяльність», підрубрика «Проєкти регуляторних актів» буде оприлюднено проєкти регуляторних актів разом з аналізом регуляторного впливу :

1. Проєкт рішення виконавчого комітету Марківської селищної ради «Про затвердження тарифів, які надаються МКП «Марківський комунальник» на послуги з поводження з побутовими відходами, вивіз рідких нечистот та на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території».

Розробник проєкту  - МКП «Марківський комунальник».

Мета проєкту  – встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, вивіз рідких нечистот та на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.

2. Проєкт рішення виконавчого комітету Марківської селищної ради «Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються комунальною установою «Центром надання соціальних послуг» Марківської селищної ради»

Розробник проєкту  - комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради.

Мета проєкту  – встановлення тарифів на платні соціальні послуги, які надаються комунальною установою «Центром надання соціальних послуг».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб прийматимуться протягом одного місяця з дня оприлюднення, у письмовому вигляді за адресою: смт Марківка , вулиця Центральна, 18 каб. 119, тел. 9-13-69, та на електронну адресу: mar_possovet@i.ua