Пленарне засідання чергової дванадцятої сесії Марківської селищної ради сьомого скликання

Дата: 25.02.2020 13:49

Фото без опису25 лютого 2020 року селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба провів пленарне засідання чергової дванадцятої сесії Марківської селищної ради сьомого скликання. Участь в роботі сесії взяли 23 депутати селищної ради. Фото без описуУ ході чергового засідання було розглянуто 59 питань, серед них: «Про затвердження Програми розвитку надання соціальних послуг у Марківській селищній раді на 2020-2022 роки – доповідач: в.о. директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради Оксана Гармаш; Фото без опису «Про затвердження Програми реалізації культурно-масових заходів на території Марківської селищної ради на 2020 рік – доповідач: начальник відділу культури Марківської селищної ради Ольга Стрижаченко; «Про звіт щодо виконання бюджету Маркіської селищної ради за 2019 рік» та «Про внесення змін до бюджету Марківської селищної ради на 2020 рік» - доповідач: начальник відділу фінансів Марківської селищної ради Ірина Кравцова; «Про затвердження Програми підготовки до продажу земельних ділянок на території Марківської селищної ради на 2020-2021 роки – доповідач: начальник відділу земельних відносин Марківської селищної ради Олена Самардакова; «Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» - доповідач: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Личман; Фото без опису«Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища а території Марківської селищної ради на 2020-2021 роки» - доповідач: заступник селищного голови Віталій Семенченко та ціла низка питань земельного характеру.

З розглянутих питань порядку денного сесією прийнято відповідні рішення.