Луганська область, Старобільський район

Дата: 03.03.2020 10:17

Сьогодні, 03 березня 2020 року підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Луганській області та Марківською селищною радою. Даний документ передбачає налагодження співпраці між органом виконавчої влади та місцевим самоврядуванням на території всієї ОТГ.

Як прокоментував селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба, що Меморандум підписано з метою підвищення рівня публічної безпеки й порядку, охорони прав і свобод людини та протидій злочинності на території ОТГ.