Луганська область, Марківський район

Шановні працівники і ветерани землевпорядної служби Марківщини

Дата: 13.03.2020 15:51

Вітаю всіх, хто обрав своєю професією землеустрій та щодня бере участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, забезпеченні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель. З професійним святом –Днем землевпорядника!

Від відповідальної і точної роботи землевпорядників значною мірою залежить раціональне використання найкращих у світі вітчизняних чорноземів, збереження їх для прийдешніх поколінь, надійний захист прав землевласників і землекористувачів.

Успіхів вам у почесній і відповідальній справі, міцного здоров’я, добра і щастя вашим родинам.

З повагою, селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба