Засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради
Сьогодні селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба провів засідання виконавчого комітету. Про запобігання поширенню на території Марківської селищної ради корона вірусу COVID – 19 та про запровадження дистанційної роботи на період карантину – було першочерговим на порядку денному засідання. Всіх рекомендацій зазначених у рішенні неодмінно повинні дотримуатись всі без виключення, з чим погодилися всі присутні члени виконавчого комітету та начальник Марківського відділу поліції ГУ національної поліції в Луганській області, підполковник Пилип Рогойський, який був запрошений на дане засідання. Також в порядок денний засідання виконкому були включені до розгляду питання: про Порядок організації роботи із зверненням громадян у Марківській селищній раді; про затвердження Положення про громадські слухання на території Марківської селищної ради; про затвердження Положення про офіційний веб-сайт; про затвердження Положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку, іншого слабкострумкового обладнання в житлових будинках та інших об'єктах комунальної власності Марківської селищної ради; про надання матеріальної грошової допомоги на лікування; про надання дозволу на присвоєння адреси нежитловій будівлі (сараю, гаражу); про надання дозволу на збір сухих повалених дерев та гілля з них.
Зі всіх питань були надані матеріали, які в ході засідання були вивчені та опрацьовані селищним головою та членами виконкому, в результаті чого прийняті відповідні, виважені рішення.