Луганська область, Старобільський район

Відділ агропромислового розвитку Марківської селищної ради інформує

Дата: 23.03.2020 14:12

10 – 12  березня поточного року разом з ТОВ Луганський навчально курсовий комбінат проведено навчання та перевірку знань  відповідальних за охорону праці сільськогосподарських підприємств, установ, організацій   району із загальних питань з охорони праці. Всього пройшли навчання і отримали посвідчення 40 чоловік.

Дистанційно проводиться навчання працівників, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім виконанням робіт по транспортуванню, зберіганню та застосуванню пестицидів і агрохімікатів.

Агроформування району ознайомлені з науковими рекомендаціями «З особливостей проведення весняно-польових робіт і догляду за посівами озимих і ярих культур в агроформуваннях області в умовах 2020 року».