Увага! Конкурс на "Кращий Герб Марківської ОТГ", " Кращий Прапор Марківської ОТГ", " Кращий Гімн Марківської ОТГ".

Дата: 26.03.2020 15:59

Виконавчим комітетом Марківської селищної ради оголошено конкурс на створення офіційної символіки Марківської об’єднаної територіальної громади.

Метою конкурсу є визначення найкращих науково- обґрунтованих засад  і варіантів художніх вирішень герба та прапора Марківської об’єднаної територіальної громади для його остаточного затвердження селищною радою.

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт до 01.07.2020 року;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування ;

5 етап – затвердження Марківської селищною радою офіційної символіки територіальної громади;

6 етап - нагородження переможців 25.07.2020 р.                               .

У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

Основними завданнями конкурсу, окрім розроблення та створення герба, прапора є збереження історичної та культурної спадщини сіл Марківської об’єднаної територіальної громади, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, зокрема, поширення інформації про Марківську об’єднану територіальну громаду як культурний, історичний та мальовничий куточок Луганщини.

Ескізи герба та прапора територіальної громади повинні бути виконані на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

Ескіз герба повинен відображати характерні особливості громади, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Марківської ОТГ серед інших громад.

На ескізі прапора має бути розміщений герб без щита або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Текст і музика гімну територіальної громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції Марківської ОТГ, прагнення його мешканців жити в незалежній Українській державі.

Конкурсні проекти з розробки прапору, гербу, гімну, логотипу та арт-об’єкту подаються до Марківської селищної ради за адресою: смт. Марківка вул. Центральна, 18. Каб. № 208, або на ел.адресу mar_possovet@i.ua з поміткою Конкурс символіки ОТГ.

За додатковою інформацією звертатися до відділу культури Марківської селищної ради, або за тел.. 0505568030

На переможців конкурсу чекають подарунки!