Коли Ви сумлінно дотримуєтесь карантинних вимог, Вони працюють та йдуть вам на допомогу!

Дата: 08.04.2020 09:00

Фото без опису07.04.2020 працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради, на чолі з в.о. директора Оксаною Гармаш,отримали 477 пакунків, що передбачені в рамках  сумісного проєкту по забезпеченню продуктовими наборами найбільш вразливих під час епідемії коронавірусу груп населення Національною мережею продуктових магазинів «АТБ» у співпраці з Мінісоцполітики України.

Головною метою заходу - є максимально вберегти літніх людей від зараження смертельно небезпечним захворюванням на коронавірус, зменшивши необхідність порушувати режим самоізоляції.

Тож, від учора соціальні працівники  КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради доставляють продуктові набори своїм підопічним.

Фото без описуНаразі допомогу вже отримали мешканці Бондарівського, Ліснополянського старостатів та селища Марківка. Сьогодні соцпрацівники завітають до Кризького та Сичанського старостинських округів Марківської об’єднаної територіальної громади.