Луганська область, Марківський район

Марківська громада за ініціативи священнослужителів Марківщини вирішили долучитися до боротьби з коронавірусом, окроплюючи селище освяченою водою та молитовним співом.

Дата: 12.04.2020 14:29

Сьогодні в селищі Марківка відбувся хресний автопробіг за участі всіх бажаючих та небайдужих. Благочинний Марківського округу, протоієрей отець Григорій читав захисну молитву направлену проти корона вірусу та всіляких негараздів. Всі в’їзди в селище Марківка були окроплені свяченою водою, а вулицями символічно гриміли церковні дзвони. Всі мали змогу приєднатися до авто процесії та спільно помолитися за мир і здоров’я в рідному селищі, Україні та в цілому світі.