Засідання п'ятнадцятої (позачергової) сесії Марківської селищної ради Марківського району Луганської області сьомого скликання

Дата: 16.04.2020 15:06

Фото без опису

16 квітня 2020 року селищний голова Ігор Дзюба провів засідання п'ятнадцятої (позачергової) сесії Марківської селищної ради Марківського району Луганської області сьомого скликання. На засіданні окрім 20 депутатів, з 26 були присутні заступники селищного голови, представники силових структур, в.о старост. На порядку денному депутатами були розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Марківської селищної ради на       2020 рік.

Доповідає: начальник відділу фінансів Марківської селищної ради      Ірина Кравцова.

2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності за адресою: с. Караван-Солодкий, вул. Центральна, 9а Марківського району Луганської області на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Сичанській сільській раді.

Доповідає: начальник відділу земельних відносин Марківської селищної ради Марківського району Луганської області Олена Самардакова.

3. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності за адресою: с. Бондарівка, пров. Центральний (в районі б. 1Д) Марківського району Луганської області на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Бондарівській сільській раді.

4. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0710, кадастровий номер 4422555100:07:002:0241 за адресою: смт Марківка, пров. Південний, 11л.

5. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0240, кадастровий номер 4422555100:07:002:0242 за адресою: смт Марківка, пров. Південний, 11ж-1.

6. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,1521, кадастровий номер 4422555100:07:002:0240 за адресою: смт Марківка, пров. Південний, 11з.

7. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0108, кадастровий номер 4422555100:07:003:0156 за адресою: смт Марківка, пров. Лермонтова, 2-б.

8. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,1800, кадастровий номер 4422555100:07:002:0239 за адресою: смт Марківка, пров. Південний, 11г.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду приватному підприємству сільськогосподарська виробнича фірма «Агро», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під нежитловою будівлею, гаражем вантажних автомобілів) за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту за адресою: Луганська область, Марківський район, смт Марківка, вул. Миру, 42а.

10. Про надання в оренду земельної ділянки громадянину Гапіч Олександру Вікторовичу, терміном на 15 років, площею 0,0130 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: смт Марківка, пров. Поштовий, 3«а», на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в Марківській селищній раді Марківського району Луганської області.

11. Про затвердження Положення про конкурсну комісію щодо відбору виконавця проведення земельних торгів на конкурентних засадах.

З розглянутих питань порядку денного сесією прийнято відповідні рішення. (детально див. за посиланням https://markivska-gromada.gov.ua/docs/)