Дата: 16.04.2020 15:40

Сьогодні працівниками відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій Марківської селищної ради була організована  інформаційну зустріч-конференцію на тему «Як сільгоспвиробникам взяти участь у конкурсі грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств». У заході участь взяли начальник відділу агропромислового розвитку Марківської селищної ради Ірина Григоренко, ФОП Ілляшов. Також одночасно на зв’язку були в.о. директора Марківського професійного аграрного ліцею Олена Бондаренко та ФОП Білокобильський з с. Крупчанське.

Для інформації: продовольча та сільськогосподарська організація (ФАО) ООН проводить низку інформаційних он-лайн зустріч-конференцій для сільгоспвиробників - мешканців об'єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад Донецької, Луганської та окремих районів Запорізької області, на яких буде надано інформацію щодо конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств Донецької, Луганської та окремих районів і міст Запорізької областей.

На інформаційній зустріч-конференції сільгоспвиробникам - потенційним учасникам було роз'яснено:

1. Хто може взяти участь у конкурсі
  2. Які напрями бізнесу фінансуються
  3. На що можна спланувати та використати кошти гранту
  4. Які терміни подання грантових пропозицій
  5. Як будуть обиратися переможці конкурсу тощо
  6. Як підготувати грантову пропозицію

Кожен учасник заходу отримав вичерпну інформацію від запропонованої зустрічі. Спеціалісти відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій Марківської селищної ради, відповіли на всі запитання та радо надали практичні рекомендації.