Луганська область, Марківський район

У Марківській громаді проводиться обрізка та знесення аварійних і сухостійних дерев

Дата: 17.04.2020 16:29

В.о. старост постійно обстежують свої території на предмет сухостійних та аварійних дерев. Санітарна обрізка дерев необхідна для запобігання небезпеки для життя і здоров'я людей, цілісності споруд і конструкцій. А також місцеві мешканці постійно звертаються до Марківської селищної ради з клопотаннями щодо виконання вищевказаних робіт.

Придбаний нещодавно підйомник автомобільний гідравлічний А2М42 А180 на базі МАЗ 4371 вже активно випробує себе за призначенням. Наразі роботи по обрізці дерев ведуться в с. Сичанське, де працівники МКП «Марківський комунальник» вправно керують новим «помічником» у важкодоступних місцях на висоті понад 15 метрів.