Марківська селищна військова адміністрація
Старобільського району Луганської області

Щодо проведення відбору виконавця комплексних послуг

Дата: 21.04.2020 13:43
Кількість переглядів: 722

Фото без опису1. Мета проведення послуг:  відбір виконавця комплексних послуг з виконання робіт щодо підготовки лотів до продажу на земельних торгах прав оренди земельних ділянок (виготовлення агрохімічного паспорту земельних ділянок) та проведення земельних торгів.

 

2. Дані про земельні ділянки:

 

1) земельна ділянка № 50 комунальної власності сільськогосподарського призначення, площа 4,9819 га, кадастровий номер 4422585500:06:003:0010, угіддя – рілля, яка розташована за межами населених пунктів на території яка за даними державного земельного кадастру враховується  в Кризькій сільській раді Марківського району Луганської області.

 

2) земельна ділянка № 9 комунальної власності сільськогосподарського призначення, площа 7,6928 га, кадастровий номер 4422585500:06:004:0009, угіддя – рілля, яка розташована за межами населених пунктів на території яка за даними державного земельного кадастру враховується  в Кризькій сільській раді Марківського району Луганської області.

 

3) земельна ділянка № 558 комунальної власності сільськогосподарського призначення, площа 6,5416 га, кадастровий номер 4422585500:09:004:0012, угіддя – рілля, яка розташована за межами населених пунктів на території яка за даними державного земельного кадастру враховується  в Кризькій сільській раді Марківського району Луганської області.

 

4) земельна ділянка № 645 комунальної власності сільськогосподарського призначення, площа 5,4386 га, кадастровий номер 4422585500:09:012:0008, угіддя – рілля, яка розташована за межами населених пунктів на території яка за даними державного земельного кадастру враховується  в Кризькій сільській раді Марківського району Луганської області.

.

5) земельна ділянка № 222 комунальної власності сільськогосподарського призначення, площа 4,9049  га, кадастровий номер 4422588800:12:010:0011, угіддя – рілля, яка розташована за межами населених пунктів на території яка за даними державного земельного кадастру враховується в Сичанській  сільській раді Марківського району Луганської області.

 

6) земельна ділянка № 468 комунальної власності сільськогосподарського призначення, площа 5,4386 га, кадастровий номер 4422588800:012:003:0028, угіддя – рілля, яка розташована за межами населених пунктів на території яка за даними державного земельного кадастру враховується в Сичанській  сільській раді Марківського району Луганської області.

 

3. Умови для укладання договорів з Марківською селищною  радою Марківського району Луганської області:

 

  • Керуючись пунктом 5 статті 136 Земельного кодексу України, фінансування підготовки лотів до проведення земельних торгів здійснюється виконавцем відповідно до договору про підготовку лота до проведення земельних торгів земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення. Витрати, здійснені виконавцем на підготовку лотів до проведення земельних торгів (виконання робіт із оцінки земель по кожному лоту окремо, тощо), відшкодовуються йому переможцем земельних торгів за кожним лотом.

 

  • Керуючись пунктом 5 статті 135 Земельного кодексу України земельні торги проводяться виконавцем, згідно договору про проведення земельних торгів. Фінансування організації та проведення земельних торгів здійснюється їх виконавцем, відповідно до договору про проведення земельних торгів, у тому числі за рахунок реєстраційних внесків учасників земельних торгів. Витрати (видатки), здійснені виконавцем земельних торгів по кожному лоту окремо, а також винагорода виконавця земельних торгів встановлена як 50 відсотків річної плати за користування земельною ділянкою, але не більш як 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожний лот, відшкодовуються йому переможцем земельних торгів.

 

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця комплексних послуг з виконання робіт щодо підготовки лотів до продажу на земельних торгах прав оренди земельних ділянок (виготовлення агрохімічного паспорту земельних ділянок)                            та проведення земельних торгів» із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу.

 

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

 

 Особливі умови конкурсу: фінансування підготовки лотів до продажу та проведення земельних торгів здійснюється за рахунок коштів виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням за рахунок коштів покупця лота відповідно до частини п’ять статті 136 Земельного кодексу України.

 

Претендент бере на себе зобов’язання на виконання комплексних послуг з виконання робіт щодо підготовки лотів до продажу на земельних торгах права оренди земельних ділянок  (виготовлення агрохімічного паспорту земельних ділянок) та проведення земельних торгів.

 

4. Виконавці, які залучаються до надання послуг, повинні відповідати наступним вимогам:

          1. Проведення земельних торгів ліцитатором (аукціоністом), який має кваліфікаційне свідоцтво.

          2. Перелік підтвердних документів, які подаються виконавцем:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів;

- пропозиція, що містить інформацію про вартість послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель у процесі підготовки лотів до продажу на земельних торгах прав оренди земельних ділянок та проведення земельних торгів по кожному лоту окремо, інформацію про строки виконання робіт по підготовці кожного лоту;

- згоду на фінансування підготовки лотів до проведення земельних торів та організацію і проведення земельних торгів за власний рахунок, з наступним відшкодуванням витрат (видатків) переможцем земельних торгів;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного  номера  облікової  картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

-  згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

- копії установчого документу претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копії сертифікату інженера-землевпорядника;

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів (аукціоністів), яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

–  інформація про продані лоти за 2015-2019 роки: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу               у порівнянні зі стартовою ціною.

 

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт                        (у календарних днях).

 

 

Прийняття заяв  припиняється за три робочих дні до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

 

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

 

5. Строк подання конкурсної документації: до  30 квітня 2020 року (включно).

 

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 92400, Луганська область, Марківський район, смт. Марківка, вулиця Центральна, буд. 18.

 

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться  06 квітня 2020 року  о 10.00 год. за адресою: Луганська область, Марківський район, смт. Марківка, вулиця Центральна, буд. 18.

 

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:  92400, Луганська область, Марківський район, смт. Марківка, вулиця Центральна, буд. 18.

 

Телефон для довідок: (06464-9-15-59)  

Начальник відділу земельних відносин –  Олена Самардакова

     

 

 

 

 

                        Селищний голова                                                 Ігор ДЗЮБА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь