Луганська область, Старобільський район

Зміни до бюджету обговорили на сесії Марківської селищної ради

Дата: 28.04.2020 16:48

28 квітня 2020 року селищний голова Марківської селищної ради провів пленарне засідання шістнадцятої (позачергової) сесії Марківської селищної ради Марківського району Луганської області сьомого скликання. Для розгляду та затвердження депутатам були запропоновані наступні питання порядку денного:

1. Про виділення коштів із бюджету Марківської селищної ради на спів фінансування на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов.
  2. Про внесення змін до бюджету Марківської селищної ради на 2020 рік.
  3. Про внесення змін до Програми розвитку надання соціальних послуг у Марківській селищній раді на 2020-2022 роки.

Були прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Марківської селищної ради.