Луганська область, Старобільський район

Дорогі земляки! Шановна Марківська громадо!

Дата: 01.05.2020 08:15

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня праці!

Немає нічого найбільш символічного у цей перший день травня, ніж побачити вранці бджілку трудівницю, яка старанно та дбайливо обіймає кожне суцвіття чарівних весняних дерев та квіточок надихаючи все навколо на життя!

Цей весняний день є доброю нагодою для прояву солідарності і згуртованості всіх людей праці, для підтвердження відданості високим людським цінностям свободи і справедливості.

Нехай це чудове свято додасть усім нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості, підтримає наше прагнення жити в мирному, демократичному суспільстві.

Бажаю Вам, шановні земляки, щастя, здоров'я, весняного тепла і всіляких життєвих гараздів! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким благополуччя, радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у ваших оселях!

З повагою,

голова Марківської об’єднаної територіальної громади ІГОР ДЗЮБА