Луганська область, Марківський район

Долучись до акції "Листівка ветерану"

Дата: 01.05.2020 21:41

Минулого тижня відділ культури Марківської селищної ради оголосив акцію «Листівка ветерану» до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На сьогодні зворушливі листівки стрімко надходять до відділу культури.

Щодо умов акції:

Вік учасників – не обмежений.

Вимоги до оформлення:

Листівки мають бути орієнтовно розміру А-4, А-5 (альбомний аркуш чи альбомний аркуш навпіл), не можуть містити зображення елементів, що, відповідно до чинного законодавства, символізують прояв агресії по відношенню до України.

Готові роботи надсилайте або подавайте до відділу культури Марківської селищної ради (смт. Марківка, вул. Центральна, 18, кабінет №208; e-mail: Stryvol2@gmail.com, тел: 066-980-68-51, 050-556-80-30) до 05 травня 2020 р.

Нехай виготовлені вами із вдячністю та шаною листівки зігріють серця ветеранів!