На Марківщині привітали ветеранів Другої світової війни та громадян поважного віку категорії 90+

Дата: 06.05.2020 10:06

Фото без описуНапередодні Дня Пам`яті і Примирення та 75 річниці Перемоги у другій світовій війні над нацизмом, голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба разом із головою районної ради ГО «Марківської районної організації ветеранів України ім. А.І. Єременка», підполковником Іваном Левченком почали відвідувати ветеранів нашого району. Так, 06 травня 2020 року посадовці завітали з вітальним візитом до ветерана другої світової війни Василя Матвійовича Кіяницького, що мешкає в селі Курячівка Бондарівського старостинського округу, супроводжував делегацію в.о. старости Олександр Тіщенко.
Друга світова війна незагоєною раною людської пам’яті і досі нагадує про себе. Ця пам’ять буде жити доти, доки живі очевидці тих страшних подій: ветерани війни, учасники бойових дій, інваліди війни, ті, кому випало стати свідками злодіянь нацизму та їх наслідків.
У повній бойовій готовності та з гарним настроєм, радо зустрічав шановних гостей Василь Матвійович. Не стримуючи сліз наш ветеран ділився спогадами про минуле, з надією сподівався на безхмарне майбутнє. Члени делегації в свою чергу привітали з наступаючим святом, побажали добра, міцного здоров’я, миру і злагоди, а також подякували за стійкість і мужність, з яким колишній фронтовик пройшов крізь воєнні роки. В знак глибокої шани та безмежної подяки урочисто вручили продуктовий набір, квіти, листівку від чуйних учнів загальноосвітніх закладів Марківщини та календар, виготовлений спеціально з нагоди ювілейної річниці Великої Перемоги.
Не оминули увагою цього дня й ветеранів праці, категорії 90+, а саме:Фото без опису
Драна Катерина Романівна, 1928 р.н., с. Бондарівка,
Торба Катерина Семенівна, 1930 р.н., с.Бондарівка,
Пампура Іван Іванович, 1930 р.н., с. Бондарівка,
Білокобильський Петро Іванович, 1926 р.н., с. Бондарівка,
Гармаш Катерина Федорівна, 1929 р.н., с. Бондарівка,
Мишура Марія Василівна, 1926 р.н., с. Курячівка,Фото без опису
Кіяницька Катерина Іванівна, 1927 р.н., с. Курячівка,
Компанієць Ніна Іванівна, 1929 р.н., с. Курячівка,
Бережна Мотрона Петрівна 1929 р.н., Курячівка,
Степаненко Парасковія Омелянівна 1928 р.н., с. Бондарівка,
Шепітько Марія Петрівна 1925 р.н., с. Курчівка
В Кризькому старастинському окрузі делегацію супроводжували в.о. старости Тетяна Сущенко, депутат Марківської селищної ради Тетяна Сопільник та соціальний працівник Ольга Каркачова.Фото без опису
Мишура Марія Іванівна, 1930 р.н., с. Кризьке,
Гирман Антоніна Яковлівна, 1930 р.н., с.Кризьке,
Ялтавська Пелагея Іванівна, 1928 р.н., с. Сичівка,
Гирман Марія Семенівна, 1928, р.н., с.Сичівка,
Гирман Катерина Михайлівна, 1928, р.н., .Сичівка,
Кравцова Ніна Федорівна, 1926 р.н., с. Кризьке,
Торба Анастасія Костянтинівна, 1930 р.н., с.Сичівка,
Ахметшина Марія Юхимівна, 1928 р.н., с.Кризьке
Всі без винятку отримали вітальні листівки, квіти та продуктові набори.
Ветерани, щиро дякували гостям за увагу, а гості дякували їм за ПЕРЕМОГУ!
Ніщо так не зігрівало цього хмарного дня, як щира усмішка глибоких очей наших здобувачів миру та спокою.