Луганська область, Марківський район

Привітали ветеранів праці В Ліснополянському старостинському окрузі

Дата: 07.05.2020 10:14

7 травня 2020 року голова об'єднаної територіальної громади Ігор Дзюба разом із в.о. старости Олександром Паршиним Ліснополянського старастинського округу відвідали категорію поважного віку 90+ - ветеранів праці. У с. Марківське - гостей зустрічала Сліпенчук Тетяна Данилівна, 1929 р.н., у Скородні - Іваненко Прасковія Іванівна, 1923 р.н. Калюжна Домна Тимофіївна, 1926 р.н., Медженська Раїса Романівна, у Лісній Поляні - Дяченко Євгенія Миколаївна 1925 р.н, Чебанова Ніна Миколаївна, 1929 р.н., Пальоха Марія Михайлівна, 1930 р.н. І тут на делегацію чекали щирі посмішки, завзяті розповіді крізь сльози... Дякуємо, Вам за те що живемо!!!