Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

Дата: 07.05.2020 10:24

Фото без описуЦього травневого дня, 7 травня 2020 року, на делегацію з подарунками неодмінно чекали й у Просяному, де віддвідати жіночок поважного віку голові Марківської об'єднаної територіальної громади Ігорю Дзюбі допомагала соціальний працівник на цій території Катерина Данильченко. Лигута Ганна Іванівна, 1924 р.н.. зустрічала гостей у доброму гуморі. Чимало цікавого дізналися ми за час спілкування з ветераном - про отриманне поранення, про довгоочікувану весну 1945 року... про наболіле за часи мирного життя. Але головне - треба жити й не забувати подвиг наших героїв. Вічна їм шана! Також, Ігор Анатолійович завітав із привітаннями ще до однієї мешканки Просяного - Шматко Дар'ї іванівни. Фото без описуНіхто не забутий, ніщо не забуте!