Луганська область, Старобільський район

ТАК ТРИМАТИ!!!

Дата: 18.05.2020 11:49

Нещодавно, мальовничі краєвиди Ткачевої криниці дооблаштували колоритними стільчиками –пеньочками та столиками, висадили сосенки, берізки, квіти та кущики. І хто б це міг бути? Саме так, місцеві жителі селища, які провели свій вихідний день з користю на радість всім. З власної ініціативи дружня компанія марківчан власноруч створили затишну зону відпочинку просто неба.

Щодня поряд з нами ходять звичайні люди, які таким способом залишили часточку своєї душі на улюбленому місці місцевих мешканців і не тільки. Дуже сором’язливі, але на щастя ми їх викрили Ось імена цих героїв - Сергій Отводенко, Даніл Руденко, Ірина Руденко, Яна Звєздогляд, Анна Брюховецька, Юлія Деркульська, Наталія та Віталій Мартишко. БРАВО – ви умнички!

І все таки багата Марківська земля на видатних людей, хоча кожен проявляє свій талант по-своєму;)

Шановна громадо, бережіть те що намагаються створити інші, підтримуйте елементарну чистоту, якщо не вистачає розуму зробити щось добре!

Дякуємо, Вам за красу!!!