Засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради

Дата: 14.05.2020 14:39

14 травня 2020 року відбулось засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради. Згідно порядку денного були прийняті відповідні рішення, які ви можете переглянути на сайті Марківської громади.

1. Про затвердження «Положення про організацію та проведення ярмаркової діяльності на території смт Марківка»

2. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку «Реконструкція адміністративної будівлі Марківської селищної ради під центр безпеки громадян в с. Бондарівка за адресою: провулок Центральний № 1Д Марківського району Луганської області»

3. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку «Реконструкція нежитлової будівлі Марківської селищної ради під центр безпеки громадян в с. Караван Солодкий за адресою: вулиця Центральна                № 9А Марківського району Луганської області»

4. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Марківської селищної ради