ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!

Дата: 22.05.2020 10:45

Фото без описуКоли в нашу рідну Україну приходить біда, коли це торкається сімей, як нашої, завжди на підтримку приходять щирі добрі українці. Ми, родина загиблого 10 січня 1943 року в роки Другої світової війни, помічника начальника штабу 1176 армійського винищувального протитанкового арт полку Миколи Моісейовича Некряча, хочемо висловити щирі слова подяки усім тим небайдужим людям Марківської громади, хто оперативно посприяв уточненню відомостей про місце поховання мого дідуся. Безмежна людська подяка, за те, що Ви робите, не залишаєте наодинці з проблемами, це реальна і дуже важлива допомога!
За телефоном, я звернувся на Східну митницю держмитслужби, де мені відповів черговий, чемно вислухавши мою проблему, а саме маючи лише прізвище ім’я та по батькові, мав бажання знайти координати поховання загиблого дідуся. Пізніше молодий чоловік Олександр, повідомив, що звернувся на офіційну сторінку Марківської громади у соціальній мережі Фейсбук, де йому повідомили контакти людини, якій було доручено з’ясувати подробиці. В результаті, за максимально короткі строки, я отримав вичерпну інформацію від спеціаліста Марківської селищної ради про місце поховання нашого дідуся.
Приємно усвідомлювати що є в нашій рідній країні люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє! Своєю турботою, бажанням допомогти і поспівчувати Ви зігріваєте наші серця! Хай Бог благословить Вас та Ваші сім'ї, здоров'я Вам і наснаги, а головне миру нам всім. Дякуємо від душі!
З пошаною та вдячністю, Олександр Станіславович Некряч
Марківська громада окремо дякує:
Завідувачу Марківським районним історичним музеєм Вікторії Бабенко,
ГО «Марківська районна організація ветеранів України ім.А.І.Єременка»
Соціальному працівнику на території Просянської сільської ради Катерині Данильченко
Марківському об’єднаному районному військомату
Відділу прикордонної служби «Марківка» І категорії (тип Б)
Східній митниці держмитслужби в с.Просяне
Щиро дякуємо за співпрацю!