Засіданні робочої групи з питань запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Марківської громади

Дата: 26.05.2020 16:44

Фото без описуСьогодні на засіданні робочої групи з питань запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Марківської громади, селищним головою Марківської селищної ради Ігорем Дзюбою було сконцентровано увагу на питанні щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину.

Відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання пункту 2 постанови КМУ від 20 травня 2020 року №392 МОЗ України була прийнята постанова № 25 від 21.05.2020 року «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Вимоги до Постанови були детально вивчені та розглянуті в ході засідання. Свої рекомендації щодо виконання вимог були надані присутніми на засіданні медиками, представниками держпродспоживслужби та санстанції. Запрошені на нараду керівники дошкільних закладів району отримали вичерпні відповіді на всі запитання. Про подальші результати щодо відкриття дитячих садочків буде повідомлено згодом.

Фото без описуНаразі всі служби працюють злагоджено, сумлінно відповідаючи кожен за свій напрямок роботи.

Як повідомили присутні представники медицини – в нашому районі наразі не виявлено інфікованих на корона вірусну інфекцію. Не зважаючи на прийняті послаблення карантину в нашому районі, прохання до мешканців й надалі відповідально виконувати всі вимоги карантину, щоб вберегти себе та своїх близьких!