Засідання постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку

Дата: 27.05.2020 10:30

27 травня 2020 року засідання постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку. Згідно наступного порядку ленного членами комісії були детально вивчені та розглянуті наступні питання.

1. Про створення Служби у справах дітей виконавчого комітету Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

Доповідає: секретар ради Надія Кривошлик.

2. Про створення відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, благоустрою та охорони навколишнього середовища Марківської селищної ради Марківського району Луганської області та затвердження положення про нього.

Доповідає: заступник селищного голови Марківської селищної ради Віталій Семенченко.

3. Про створення комунального закладу «Позаміський заклад відпочинку, оздоровлення, культури, спорту та туризму «Лісова Галявина» Марківської селищної ради Марківського району Луганської області».

Доповідає: начальник юридичного відділу Марківської селищної ради Ігор Лигута.

4. Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

Доповідає: начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Марківської селищної ради Світлана Мальцева.

5. Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг Марківської селищної ради на 2020 – 2022 роки.

6. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Марківської селищної ради на 2020 рік.

Доповідає: спеціаліст ІІ категорії відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій Марківської селищної ради Ольга Семенченко.

7. Про затвердження Програми «Безпека на 2020-2022 роки».

Доповідає: начальник Марківського міжрайонного відділу 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях Євген Беліков.

8. Про визначення рішення 42 сесії Марківської селищної ради 7 скликання від 22.12.2018 року № 42-5/2018 прийнятим з порушенням вимог законодавства України.

Доповідає: начальник юридичного відділу Марківської селищної ради Ігор Лигута.

Після розгляду та детального вивчення члени комісії проголосували за винесення даних питань на чергову сесії Марківської селищної ради.