Вікі любить Землю — найбільший фотоконкурс пам’яток природи

Дата: 09.06.2020 14:47

Фото без опису«Вікі любить Землю» — це фотоконкурс, присвячений пам’яткам природи України. У 2020 році він пройде з 1 по 31 липня. Головна мета конкурсу полягає у тому, щоб створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.

«Вікі любить Землю» — це частина міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth, який був започаткований в Україні 2013 року; у 2019 році в ньому взяли участь 37 країн. Усього за всю історію конкурсу учасники української частини конкурсу сфотографували понад чотири тисячі об’єктів та територій природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 90 тисяч фотографій.

Детальніше з усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://wle.org.ua/rules/.

З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету: wle@wikimedia.org.ua

Сторінки у соцмережах: facebook.com/wle.ua, instagram.com/wle_ukr