Луганська область, Марківський район

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Дата: 23.06.2020 14:35

Про затвердження Програми розвитку культури Марківської селищної ради на 2020-2021 роки доповідала сьогодні начальник відділу культури Марківської селищної ради Ольга Стрижаченко, на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення під головуванням депутата Марківської селищної ради Тетяни Антоненко. Після жвавого обговорення члени вищевказаної комісії прийняли рішення винести дане питання на розгляд сесії Марківської селищної ради.