Марківщина в рамках фестивалю-конкурсу української народної культури «Байбак-fest»

Дата: 25.06.2020 07:38

Фото без описуЗ метою збереження самобутності українського народу, відродження історичної свідомості та традицій, виховання національної свідомості та залучення підростаючого покоління до вивчення та збереження культурних цінностей, управлінням культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації було оголошено проведення весняного та літнього етапу обласного відкритого фестивалю-конкурсу української народної культури «Байбак-fest». Марківська громада активно долучилася до участі у вищевказаному фестивалі.
У номінації «Народний танець» Марківщину представляв хореографічний колектив «ШАРМ». Вокальний ансамбль «БЕРЕГИНЯ», Анастасія Вахно, Оксана Самойленко, Анна Тішаєва - відзначилися в номінації «Народна пісня».
«Народне декоративно-ужиткове мистецтво» та «Сучасне декоративно-ужиткове мистецтво» демонстрували: Олег Матвієнко, Ірина Скиртач, Наталія Галагурич, Олена Сич, Андрій Брюховецький, Валентина Гребінник.
Тож, шановна Марківська громадо, запрошуємо Вас до перегляду он-лайн фестивалю!
Пишаємося Марківщиною, спостерігаємо за сусідами, дякуємо неньці Україні за щирі таланти!!!