4 липня - День Національної Поліції України

Дата: 04.07.2020 07:48

Фото без описуЩиро вітаємо особовий склад Марківського відділу поліції ГУНП в Луганській області із професійним святом - Днем Національної поліції України! Ви стоїте на сторожі справедливості і безпеки жителів нашої громади. У вас мужня та відповідальна місія: оберігати від злочинних зазіхань на мир і спокій жителів, їх життя, здоров’я та майно, захищати інтереси суспільства. Переконаний, що кожен із Вас з честю виконує поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку. Бажаю високих професійних досягнень, громадської поваги.
Нехай кожен день Вашої служби уквітчається успіхами і озивається лише людською вдячністю, нехай береже Вас доля. Щастя вам, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!
З повагою, голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба.