Щодо навчальної програми «Академія можливостей»

Дата: 06.07.2020 15:10

Фото без описуГромадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» оголошує набір на навчальну програму «Академія можливостей» в рамках проєкту “Академія можливостей” за фінансуванням Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) через проєкт “Демократичне врядування у Східній Україні”. До участі у конкурсі запрошуються молоді лідери у віці 18 - 24 років  з 12 районів Луганської області та трьох міст обласного значення Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне в кількості 30 осіб (по 2 особи від кожного району та 3-х міст).  Участь у навчальній програмі "Академія можливостей" допоможе молоді: ? як побудувати сильну команду; ? як правильно писати проєкти; ? де шукати фінансування та партнерів; ? що таке ефективна комунікація у групі, з партнерами, органами влади та донорами; ? як робити просування свого проекту через соц. мережі; ? як навчитися мислити критично та відрізняти фейк від правди; ? як працювати за програмою “Молодіжний працівник”.

Навчання буде проходи в продовж серпня – жовтня 2020 року. Для учасників навчальної програми також заплановані ознайомчі візити до місцевих громад, органів влади, громадських організацій та участь у фінальному молодіжному форумі “Вектор змін+”.

А головне – це реалізація проєкту соціальної дії, який вирішить те чи інше питання місцевої громади! Місце проведення навчальних модулів: Громадський майданчик «ХочуБуду», м. Сєвєродонецьк.

Організатор компенсує витрати учасників на проживання, харчування та проїзд до/з місця проведення навчального заходу.

Як взяти участь:

1.зняти відеоролик (до 1 хв, до 100 МБ) про свою мотивацію до участі,

2. заповнити реєстраційну форму до 15.07.2020р. за посиланням: https://bit.ly/academy2020_

Додаткова інформація: +38 (050) 856 71 44  менеджер проєкту, Дубровін Кирило або за телефоном +38 (095) 855 02 73 асистентка проєкту, Рубан Аліна.

ПРОХАННЯ МАКСИМАЛЬНО ПОШИРИТИ!!!