ГАРНІ НОВИНИ!

Дата: 07.07.2020 11:01

Фото без описуВ травні цього року працівниками відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій Марківської селищної ради була скоординована робота по участі в оголошеному грантовому конкурсі для організацій громадянського суспільства Донецької та Луганської областей у межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Громадська організація «Взаємодія Плюс» є партнером проведення та адміністрування грантового конкурсу. Активним громадським організаціям було запропоновано взяти участь в конкурсі.
Відгукнулося декілька громадських організацій. Разом з активістами працівники відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій селищної ради обговорили напрямки проєктної діяльності та визначали розмір співфінансування з місцевого бюджету.
Сьогодні були оголошенні результати і ми раді привітати з переможними проєктами громадські організації: «Моя Марківщина», «Марківська районна організація ветеранів України імені А.Є. Єременко», «МОЛОДА ЕНЕРГІЯ», «Кризька сільська організація «Промінь».
Чекаємо на початок реалізації проєктів та гарантуємо фінансове та методичне забезпечення!