Луганська область, Старобільський район

Працюємо над проєктом «Не пали- компостуй!»

Дата: 09.07.2020 13:56

Сьогодні відбулось онлайн-обговорення на тему пріоритети реформування в сфері запобіганню самовільному випалюванню. Від Марківської громади взяли участь в заході: голова ініціативної групи, спеціаліст з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Володимир Чередниченко, спеціалісти відділу  економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій  селищної ради та головний інспектор Марківського МРВ ГУ ДСНС, старший лейтенант служби цивільного захисту Вадим Вігріян.

Обговорення пройшло в рамках проєкту “Не пали-компостуй” організованого Лабораторією інноваційного розвитку UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Центр Розвитку Інновацій.