Про хід збирання ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах Марківського району у 2020 році

Дата: 10.07.2020 11:51

Фото без опису3 липня на Марківщині агроформування району розпочали збиральну компанію. Станом на 10 липня  ранніх зернових і зернобобових культур зібрано з площі 4811 гектар, що становить 25 відсотків від загальної площі, намолочено 20576  тонн зерна з урожайністю 42,7 ц/га. Зібрано озимого ріпаку з площі 823 гектара (73% від посівної площі) , вал складає 2057 тонни, урожайність 25 ц/га що є на рівні 2019 року.

Зокрема, озимої пшениці  намолочено  20,0 тис. тонн,  урожайність –  42,6 ц/га, зібрано на площі  4,7 тис. га; озимого ячменю – 574 тонни, урожайність – 49,9 ц/га,  на площі – 115 га.

Найвищу врожайність озимої пшениці в районі отримали  господарства:   ПрАТ «Агротон» – 45,0 ц/га, СТОВ «Фрунзе» – 40,4 ц/га, СТОВ «Агрофірма «Марківське» 40,0 ц/га.

Найвищу врожайність озимого ячменю отримано в СТОВ «Мирне Плюс» - 52,5 ц/га.

Роботи по збору врожаю тривають.