Обговорили плани на липень-серпень в галузі розвитку культури в Марківській громаді

Дата: 16.07.2020 10:27

Фото без опису16 липня 2020 відбулась робоча нарада працівників закладів культури Марківської громади. На початку засідання селищний голова Ігор Дзюба наголосив на важливості роботи працівників культури у житті громади. Подякував за плідну та злагоджену співпрацю під час підготовки та проведення яскравих заходів, хоча й у вимушеному режимі он-лайн. Наразі, всі першочергові потреби клубних закладів враховані та будуть максимально задоволені. «Приємно спостерігати, що спільна справа, яку Ви робите з сумлінною віддачою, покращує загальний настрій жителів громади в складний період карантину!» - підсумував Ігор Анатолійович.
Фото без описуДалі нараду продовжила начальник відділу культури Марківської селищної ради Ольга Стрижаченко. Під час наради опрацьовувались ряд важливих та актуальних питань функціонування галузі. Завідувачі сільських клубів, директори сільських будинків культури відзвітували про організацію роботи гуртків та клубних формувань, ділилися досвідом впровадження нових, креативних ідей. В свою чергу очільник відділу культури Марківської ОТГ наголосила на першочерговому завданні, яке стоїть перед працівниками культурної галузі, а саме: належної організації дозвілля дітей та молоді. Також обговорили дотримання посадових інструкцій, намітили плани роботи на другу половину липня.
Ольга Вікторівна мала нагоду особисто привітати учасників художньої самодіяльності, відзначених Луганським обласним центром народної творчості – Ростисла Унгурян відзначений за участь в акції «Я – українець, Я – європеєць!», вокальний ансамбль «Берегиня» у обласному фестивалі «Байбак-FEST» здобули ІІ місце! Тож, чекаємо далі від когорти культурної галузі нових вибухових творінь!