Про хід збирання ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах Марківського району у 2020 році

Дата: 17.07.2020 14:32

Фото без описуАграріями району станом на 17 липня зібрано ранніх зернових і зернобобових культур  з площі 9976 гектар, що становить 50 відсотків від загальної площі, намолочено 40919  тонн зерна з урожайністю 41,0 ц/га.Фото без опису

За оперативними даними Департаменту агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації середня врожайність озимої пшениці по області становить 37, 7 ц/га, у тому числі Міловський район – 33,5 ц/га, Білокуракінський район – 39,3 ц/га, Кремінський район – 38,7 ц/га, Сватівський район – 38,0 ц/га, Новопсковський район – 36,2 ц/га.   Фото без опису

Сьогодні голова Марківської селищної ради  Ігор Дзюба разом із начальником відділу агропромислового розвитку Іриною Григоренко відвідали відділення «Курячівка» СТОВ «Агрофірма «Марківське» (керівник відділення Віктор Седих, головний агроном Євген Шимка).

СТОВ «Агрофірма «Марківське» друге за величиною по площі в обробітку господарство. Площа до збирання озимої пшениці становить 5203 гектара, зібрано 700 гектар озимої пшениці з середньою врожайністю 40,0 ц/га. Підприємство освоює новітні технології, регулярно оновлює свій машино – тракторний парк, завершило будівництво зерносховища та ремонт складів, що надало можливість  не тільки отримувати стабільно високі врожаї, але й зберігати  їх.

Кращі комбайнери  Котілевський Олександр, Курячий Володимир,  водій Сиров Михайло за досягнення високих виробничих показників, сумлінну працю, високий професіоналізм  були нагороджені грамотами Марківської селищної ради.