Луганська область, Марківський район

Освята селищного ставка Преосвященнійшим Павлом Єпископом Біловодським

Дата: 21.07.2020 15:19

Сьогодні у Свято-Успенському храмі селища Марківка відбулося богослужіння на честь ікони Казанської Божої Матері, яке очолював Преосвященнійший Павло Єпископ Біловодський.
У богослужінні взяли участь благочинні: Станично-Луганського району – Протоієрей Олексій, Біловодського – Протоієрей Георгій, Міловського – Протоієрей Ігор, настоятель Свято-Успенського храму, благочинний Марківського району Протоієрей Григорій та настоятель Свято-Покровського храму Архімандрит Спіридон. На богослужінні також був присутній селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба, якого благочинні привітали із ювілеєм, побажавши здоров?я, наполегливості у звершенні великих справ на благо Марківщини.
На прохання селищного голови Ігоря Дзюби та начальника відділу культури Марківської селищної ради (Управління культури національностей та релігій) Ольги Стрижаченко Преосвященнійший Єпископ Павло благословив Марківську землю, Марківчан та по закінченні богослужіння освятив селищний ставок на якому ведеться реконструкція.