Про хід збирання ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах Марківського району у 2020 році.

Дата: 24.07.2020 20:35

Фото без описуМарківська селищна рада щиро вітає хліборобів ПрАТ «Агротон» Північний регіон із завершенням збирання ранніх зернових і зернобобових культур.
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АГРОТОН» ПІВНІЧНИЙ РЕГІОН створений на базі 5 господарств району, площа сільськогосподарських угідь, які обробляє господарство на території району становить 15 тисяч гектар. Це найбільше господарство за площею в обробітку.
Керівник, заступник керуючого, Григоренко Сергій Олександрович, загальний стаж роботи 42 роки, на керівній посаді 5 років. Нагороджений Грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України у 2015 році, Листом подякою Луганської облдержадміністрації у 2016 році, Почесною Грамотою Луганської обласної військово – цивільної державної адміністрації 2017 року, неодноразово нагороджувався грамотами районного значення, депутат районної ради.
Підприємство застосовує новітні технології вирощування зернових культур, тому щорічно отримує стабільно високі врожаї.
Станом на 24 липня озимої пшениці зібрано з площі 7323 гектара, намолочено 32734 тонни зерна (самий великий вал по району) з урожайністю 44,7 ц/га.
Висловлюємо велику вдячність за вашу працю. Бажаємо здоров’я, миру, натхнення, здійснення усіх мрій. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання.