Луганська область, Старобільський район

Про хід збирання ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах Марківського району у 2020 році

Дата: 27.07.2020 20:39

Марківська селищна рада щиро вітає хліборобів ТОВ «Айдар» із завершенням збирання ранніх зернових і зернобобових культур з найбільшою урожайністю в районі.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЙДАР» було створено на базі радгоспу «Айдар» у 1929 році, спеціалізація якого тонкорунне вівчарство, а також розвинене виробництво зерна та м'ясомолочне тваринництво. З 1979 року на посаду директора вівцерадгоспу «Айдар» призначено Віктора Івановича Природу.
Віктор Іванович, керує підприємством 42 роки, загальний стаж роботи 48 років. Нагороджений орденом «Знак Пошани», у 2007 році присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України», неодноразово нагороджувався грамотами обласного та районного значення.
Підприємство щорічно отримує найвищі врожаї і цього року озимої пшениці зібрано з площі 2200 гектар, намолочено 10978 тонн зерна з урожайністю 49,9 ц/га.
МОЛОДЦІ, ТАК ТРИМАТИ!