Луганська область, Старобільський район

Про створення Центрів безпеки на території Марківської ОТГ

Дата: 06.08.2020 21:00

06 серпня 2020 року заступник голови Марківської селищної ради Володимир Личман провів робочу нараду з питань перспективи реалізації створення умов для захисту населення від надзвичайних ситуацій на території Марківської селищної ради, а саме розбудови Центрів безпеки громадян. Також у нараді участь взяли представники Марківського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області, Марківського ВП ГУ НП у Луганській області та Марківської селищної ради. Учасники зустрічі спільно підвели підсумки стосовно стану створення та організації Центрів безпеки на території Марківської селищної ради відповідно до рішення Марківської селищної ради за № 7-16/2019 від 12.12.2019 року «Про створення та організацію мережі Центрів безпеки в Марківській селищній раді». Згідно даного рішення на території Марківської селищної ради планується створення двох Центрів безпеки в с. Бондарівка та с. Караван-Солодкий. У таких центрах будуть працювати рятувальники і поліцейські, а компактне розміщення дозволить забезпечити безпеку кожного громадянина навіть у віддалених селах.